Prečo zlikviduj.sk ?

Individuálny prístup

Každá spoločnosť, ktorú riešime, je unikátna a potrebuje jedinečné riešenie. Nehádžeme všetky firmy o jedného vreca, ale každú riešime samostatne a profesionálne. Nečakajte od nás prístup "máme toho veľa, ste v poradí", Váš prípad je riešený dôsledne a profesionálne.

Zákonné riešenia

Každá spoločnosť je riešená v zmysle Obchodného zákonníka. Všetky naše postupy sú zákonné a naše konanie v spoločnostiach ľahko overiteľné online. Stretnite sa s nami a radi Vám ponúkneme také riešenie, ktoré vyhovuje aj zákonu, aj Vašim požiadavkám.

Dôraz na dôsledok

Likvidácia spoločnosti je zdĺhavý a náročný proces, ktorý nekončí len podpisom nejakých dokumentov. Predpokladať a vyvarovať sa dôsledkom je dôležitejšie. Dbáme na Vašu bezpečnosť, bezpečnosť a plynulosť procesu.

Férová cena

Naša cena nie je najnižšia, priznávame, internet je plný lacných a rýchlych ponúk (dokonca absolútnych kópií našich webov). Anonymných, založených na bielych koňoch a hazarde s trestnými činmi, ktoré nakoniec preplatíte niekoľkonásobne. Neschovávame sa za vymyslené identity s ilustračnými fotografiami, stretnite sa s nami aj Vy.

Roky skúseností

V oblasti podnikáme už od roku 2005, a za ten čas sme zabezpečili stovkám spoločností bezproblémový výmaz z Obchodného registra. Naše kontaktné čísla a konzultanti sú nemenné roky, napriek tomu naše riešenia Vašich problémov nie sú z doby kamennej, ale dôsledné a konštruktívne.

Nespamujeme Vás

Využitím či nevyužitím našich služieb sa nezaraďujete ihneď na listinu nekonečných newslettrov alebo ponúk likvidácií, ani v minulosti ani v budúcnosti, anonymných či podpísaných neexistujúcou identitou. Vaše súkromie a identita je u nás v bezpečí a na prvom mieste.

0.00

bielych koní

tisíce

spokojných klientov

0.00

trestných činov

100 %

úspešnosť

Kontaktujte nás...