Vyberte si z aktuálnej ponuky

Výkup spoločností

Spôsob vhodný pre čisté firmy bez záväzkov voči akýmkoľvek subjektom. Spoločnosť preberieme okamžite s kompletným účovníctvom, aj zo dňa na deň. Súhlas z Daňového úradu s prevodom obchodného podielu nie je potrebné zabezpečiť.

Proces zmeny v Obchodnom registri trvá týždeň, po danom týždni už v spoločnosti viac nefigurujete, nekonáte za ňu, ani nemáte zodpovednosť za jej likvidáciu.

Balíček je vhodný pre všetky spoločnosti bez ohľadu na ich vek, históriu, bez ohľadu na to, či sú platcami či neplatcami DPH. Jedinou podmienkou je ich bezdlžnosť a korektné účtovníctvo.

Zabezpečíme:

– prípravu dokumentácie
– prevzatie firmy
– zmenu spoločníka
– zmenu konateľa
– zmenu názvu spoločnosti
– zmenu sídla spoločnosti
– podanie návrhu do Obchodného registra SR
– fixná cena bez ohľadu na vek firmy

Likvidácia firmy v zmysle Obchodného zákonníka

Likvidácia firmy je proces, počas ktorého dochádza k uspokojeniu pohľadávok všetkých Vašich veriteľov a následným definitívnym výmazom Vašej spoločnosti z Obchodného registra.

Ak nemáte čas a chuť riešiť celý byrokratický proces, zverte sa do rúk odborníkov. Zabezpečíme splnenie všetkých potrebných krokov smerujúcich k zákonnému výmazu spoločnosti z Obchodného registra tak, aby Vašou jedinou úlohou bolo len podpisovanie vypracovaných dokumentov.

Celý proces trvá minimálne 6 mesiacov, počas ktorých sa venujete tomu, čo potrebujete, zatiaľčo my plníme všetky zákonné náležitosti za Vás. Po približne 6-7 mesiacoch dochádza k definitívnemu výmazu spoločnosti z Obchodného registra. Proces je vhodný len pre tie spoločnosti, ktoré majú dostatok majetku na uspokojenie všetkých veriteľov, prípadne pre tie, ktoré nemajú žiadnych veriteľov.

Zabezpečíme:

– prípravu dokumentácie
– zrušenie a zánik firmy, jej výmaz z obchodného registra
– výmaz spoločníka
– výmaz konateľa
– výmaz názvu spoločnosti
– výmaz sídla spoločnosti
– podanie všetkých návrhov do Obchodného registra SR a Obchodného vestníka

– plnenie cieľov likvidačného harmonogramu
– fixná cena bez ohľadu na veľkosť spoločnosti

Špeciálne likvidácie

Nie je možné Vašu spoločnosť zrušiť ani jedným zo spôsobov, ktoré ste doteraz čítali? Prípadne si neželáte stráviť nad likvidáciou spoločnosti toľko času? Vašej spoločnosti Vas vieme zbaviť do jedného týždňa od podpisu dokumentov a následne ju riešiť úplne bez Vás.

Firma je naďalej zapísaná v Obchodnom registri, avšak s kompletne novými údajmi, adresou, spoločníkmi, konateľmi, ktorí vykonávajú všetky následné kroky vedúce k výmazu spoločnosti z Obchodného registra. Po splnení všetkých zákonných náležitostí je firma definitívne vymazaná z Obchodného registra, vrátane jej dlhov, bez toho, aby mala právneho nástupcu.

Ako dlho proces trvá? Pre Vás jeden až dva týždne, my však nekončíme a Vašej firme sa venujeme dovtedy, kým nie je definitívne vymazaná z Obchodného registra, bez nutnosti Vašej participácie na procese.

Upozorňujeme, že proces je v súlade s Obchodným zákonníkom a v žiadnom prípade nie je ponukou prepisu spoločnosti na bieleho koňa.

Zabezpečíme:

– prípravu dokumentácie
– prevod Vašej spoločnosti na nás vrátane kompletných zmien v Obchodnom registri
– zmenu spoločníka
– zmenu konateľa
– zmenu názvu spoločnosti
– zmenu sídla spoločnosti
– podanie návrhu do Obchodného registra SR

– kompletné riadenie likvidačného či konkurzného procesu
– fixná cena bez ohľadu na výšku či štruktúru záväzkov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *